Yüksek Lisans Danışmanlığı

//Yüksek Lisans Danışmanlığı

Yüksek lisans çalışmaları ileri seviyede bilgi, tecrübe ve zaman isteyen çalışmalardır. Yüksek lisans çalışmalarını hazırlamadaki en önemli unsur zaman konusudur. Yüksek lisans tezi hazırlayanlar genelde iş ve çalışma koşullarından dolayı tez projelerine gerekli zamanı ayıramamakta dırlar.

Yüksek Lisans tezi hazırlık sürecinde ilk aşama konu başlığı seçimi olmalıdır.Seçilen konu başlığı Danışman hoca tarafından onay aldıktan sonra ki süreç konu başlığınızla ilgili kaynak taraması gerçekleştirilip içindekiler dediğimiz taslağın oluşturulması gerekir. Yüksek Lisans tezinizin konusuyla ilgili yerli ve yabancı kaynaklar araştırılarak alıntılama yapılmadan tamamen özgün bir yazım biçimi sergilenmektedir. Yüksek Lisans tezinizi hazırlarken zorluk çekmemeniz adına sizlere 7/24 danışmanlık hizmeti sağlayıp sizlere en iyi şekilde çözüm üretebilmek adına buradayız.

  • Tez çalışmanızın araştırma metodu
  • Tez çalışmanızın içindekiler kısmı
  • Tez çalışmanızın geçici kaynakça bölümüdür.

Yüksek lisans tez çalışmanızla ilgili detayları iletişim bölümümüzde bulunan iletişim formunu doldurarak tarafımıza ulaştırabilirsiniz. Temsilci arkadaşlarımız size en kısa sürede çözüm bulacaklardır.