Tez Fiyatları

//Tez Fiyatları

Tez hazırlama fiyatları sizin belirlediğiniz çalışma konusu, sayfa sayısı, teslim süresi.. gibi detaylara göre değişkenlik göstermektedir. Tez çalışmanızla ilgili olarak fiyat konusunda aşağıdaki tablomuzdan da faydalanabilirsiniz. Fakat tez çalışmanızın net fiyat bilgisini danışmanlarımıza tez konusu, sayfa sayısı, teslim süresi gibi detayları ileterek alabilirsiniz. Tez çalışmanızda danışmanlarımız 7/24 mail desteği sağlamaktadır. Tez fiyatlarımız için sizde aşağıdaki bilgileri baz alarak tez çalışmanızın ne kadar fiyata mâl olabileceğini kontrol edebilirsiniz.

Tez Fiyatlarının Belirlenmesi

Tez fiyatları, yazılacak tezin konusuna ya da teslim edilme süresine göre değişiklik arz eder; fakat yalnızca bu iki durum, tezin yazım fiyatını belirlemez. Tez fiyatları için taban veya tavan nokta belirlemek adına piyasanın kalite düzeyi çıkartılarak ortalama değer alınır; sonuçta işi yapan ekibin üretim miktarı, işin bulunur olma durumunu doğrudan etkileyerek ona artı, eksi etiketler katar. İşin özüne indiğimizde Tez fiyatları için hem kişisel hem de genel unsurlar olduğunu görüp bu unsurlara göre fiyat aralığını makul, ucuz veya pahalı olarak değerlendiririz.

Tez Fiyatlarının Kıstası

Bir ürün fiyatını ucuz ya da pahalı olarak addetmeden evvel o ürün için karşılığında gösterilen yapıya ne kadar uyduğunu belirlemek gerekir; yani a maddesi, piyasada ne sıklıkla bulunur veya nasıl kullanılır. Bu iki durum, madde fiyatını belirlemede direkt rol oynar; zaten bir şeyin stoklanması, dağıtılması gibi faktörler de böylelikle ortaya çıkmış olur. Yazılacak tez için talep edilen fiyatı değerlendirirken;

  • Tezin emsallerine oranla ne gibi özellikler taşıyacağını inceleyin.
  • Tezi kaleme alacak ekibin teknik özelliklerini bilin.
  • Tezin teslim edilme süresi, konu içeriği, yeniliği gibi faktörleri es geçmeyin.

Bu özelikler ışığında tez adına talep edilen fiyatı aşağı yukarı tahmin ederek piyasa gerçekleriyle eşleştirip kendi adınıza kazançlı yatırımların önünü açabilirsiniz. Bir tez için talep edilen fiyatın pahalı veya ucuz olması onun kalitesi adına tek belirleyici unsur olamaz; yani biraz zahmete girmeli, kendiniz için işi sıkı tutmalısınız.

Makul Fiyatlarla Emrinizdeyiz!

Makul fiyat, yüksek kalite, düzenli hizmet ve belirgin empati yeteneğiyle hareket eden firmamız; sizden gelen talepleri karşılamak için önceden belirlenmiş uygulamaları yerine getirir. Bu bakımdan herhangi bir sürprizle karşılaşmayıp hedefi 12’den vurma şansına erişirsiniz. Bir tez çalışmasında hedefi tam isabet vurmak için tecrübe, yenilik, yaratıcılık, düzen, titiz yaklaşım gerekir; yani bir başka deyişle ‘’az laf çok iş’’ büyük önem taşır. Biz de az konuşarak çok çalışarak ve devamlı yüksek kalite standartlarında yarışarak size hizmet etmeyi taahhüt ediyoruz!

By |2018-02-15T13:21:01+00:0024 Şubat 2015|Categories: Genel|