Ön Lisans Tez

//Ön Lisans Tez
Ön Lisans Tez2018-08-25T17:27:55+00:00
on lisans tezi

Ön lisans tezi, 2 yıllık meslek yüksek okullarında okuyan öğrencilerin, mezun olurken yazmak zorunda oldukları tezlerdir. Öğrenciler, bitirme tezlerini yazarken çeşitli sorunlarla karşılaşabilirler. Bunların başında;

  • Tez konusuna ve hangi dalda araştırma yapılacağına karar vermek,
  • Yazılan tezin nasıl planlandırılacağı ve yapılandırılacağı,
  • Tez konusu hakkında en doğru ve etkili bilgilere ulaşabilmek,
  • Tez konusunda görüşler dile getirilen özgün olabilme sorunları, yer almaktadır.

Yukarıda sıralanan gereklilikleri yerine getirirken bir ön lisans tezi yazmak için, bir çok öğrenci uzman bir yardıma ihtiyaç duyar. Öğrenciler, çoğunlukla bitirme tezi yazmanın çok zoe ve uğraştırıcı bir görev olduğunu düşünürler. Öğrenim dönemlerindeki sıkı çalışma programlarının da olumsuz etkisiyle, genellikle kalitesiz ve baştan savma tezler yazarlar. Çoğu durumda, öğrenciler tezleri kendileri yazmaktan daha çok, online ön lisans tezi yazma hizmeti sağlayıcısından satın almak isterler. Buna rağmen, çevrimiçi iyi bir ön lisans tezi yazma şirketi bulmak zor bir iştir. Fakat, ön lisans bitirme tezinizi yazma sürecinde endişelenmenize hiç gerek yok. Uzman kadromuz ve deneyimli asistanlarımız ile her zaman bu süreçte sizlerin yanındayız.

Eğer bir öğrenci ön lisans tezini teslim aşamasını geciktirdiyse, ön lisans tezini yazmak için özel ekibimiz öğrencinin yardımına koşmaktadır. Ayrıca bu aşamada, sipariş alarak hazırlanan ön lisans tezlerinden satın almanız da mümkündür. Siparişe göre hazırlanan ön lisans tezleri öğrenciye çok fazla zaman kazandırır, zira yapmanız gereken tek şey, yazara yazması için gerekli olan talimatları düzgün bir biçimde vermektir. Siparişiniz sonrası, hem yüksek kalitede bir ön lisans tezine sahip olacak, hem de saygın ve uzman ekibimizden hizmet almış olacaksınız.

Fark edici karaktere sahip bir bitirme tezi yazabilmeniz için uzman ekibimiz;

  • en iyi tez konusunu seçerken size her adımda yardımcı olacak,
  • ön Lisans Teziniz için en uygun başlığı sizler için seçecek,
  • okulunuz hangi alanda eğitim veriyorsa, o alanda uzmanlaşmış kadrodan yardım alacak,
  • çalışma sonrasında size kaliteli ve kayda değer bir tez hazırlamış olacaklardır.

Ön lisans tezlerinin yazılma aşamasında çalışan kadromuz, dil bilim standartlarından tamamen haberdar olarak çalışırlar ve anlatım bozukluğu yapmadan, Türkçe imla ve noktalamalarına dikkat ederek tezlerinizi yazarlar. Kadromuz için müşterilerin memnuniyeti her zaman ön plandadır.

Ön Lisans Tezi Yazım Aşamaları

Tez Konusunun Seçimi okuduğunuz meslek okulu bölümü fark etmeksizin kadromuz sizler için en uygun konuyu seçmenize yardımcı olacaklar. Tez yazabileceğiniz alanlarda, size uygun çalışma alanları oluşturulup, önünüze sadece tek bir seçenek sunulmaz. Farklı türdeki konulardan size en uygun olanını seçmenizi sağlayacağız.

Tez Taslağını Oluşturmak bölümünde tezinizin çalışma medotuna karar verilecek ve tez taslağı oluşturulacak. Taslakta, yapacağınızın çalışmaya yer verilir. Araştırma metodunuzun ne olacağı belirtilir. İçindekiler kısmı sayfa numaraları belirlenmeden genel hatlarıyla yazılır. Son olarak geçici bir kaynakça bölümü oluşturulur ve çalışmanızda ne tarz kaynaklardan yararlanabileceğinize karar verilir. Geçici kaynak oluştururken dikkat edilecek bir diğer husus da, kaynaklardan topladığınız farklı bilgilerin derlenmesi ve yerli – yabancı kaynaklardan yararlanılacak bölümleri gösteren alanların not edilmesidir. Ardından sizlere bu taslak teslim edilir ve sizden geri bildirim beklenir.

Tez Yazım Aşamasında, geri bildirimde kabul edilen taslağa uygun şekilde, tez yazım aşamalarına geçilir. Uzman kadromuz burada devreye girerek, verilen süre içerisinde ön lisans tezinizi teslim etmek üzere çalışmalara başlar. Hızlı ve efektif bir şekilde çalışan kadromuz sayesinde, yazılan tezden memnun kalacağınızı garanti ediyoruz.

Tez yazımı bittikten sonra müşteriye teslimi yapılır. Müşteri, tezin mezun olunan okulun tez yazım formatına uygun olup olmadığını kontrol eder. Sizden gelen tez format bilgisine göre, teziniz en son halini almak üzere son kez redaksiyona gider. Redaksiyondan çıkan tez, ciltlenerek sahibine sunulur.

Ekibimiz tarafından hazırlanan bir ön lisans tezi, çalışmanızın geçerlilik ve sağlamlığını arttıracaktır. Güvenilirlik söz konusu olduğunda, kuruluşumuz çalışma prensiplerinden asla taviz vermez. Eğer siz de bitirme tezinizi nasıl yazacağınızdan emin değilseniz ve tezinizi teslim sürecini kaçıracağınızdan korkuyorsanız, bizlerle iletişime geçin. Deneyimli kadromuz haftanın yedi günü yirmi dört saat hizmetinizde olacaklar.

TEZ HAZIRLAMA HİZMET TALEBİNDE BULUNUN!