Ödev hazırlama konusunda öğrencilere tam destek sağlıyoruz. Konunuzla ilgili dönem ödevi veya ders ödevlerinizdeki çalışmalarınızda sizlere uzman akademik alanda bölümünü dereceyle bitirmiş hocalarımız tarafından destek sağlanmaktadır. Ödev hazırlamaya zamanınız yoksa veya tecrübeleriniz bu konuda zayıfsa bırakın bu konuda uzman ekibimiz sizin yanınızda olsun. çalışmalarınızla ilgili detayları aşağıdaki formumuzdan bize iletin size en kısa sürede ödev çalışmanızla ilgili uzman desteğiyle sıfırdan ödev, dönem ödevi veya yönlendirilmiş çalışmalarınızı hazırlayalım. ödev hazırlama alanında destek verdiğimiz unsurlar;

Ödev Konusunun Seçimi;

Bölümünüzle ilgili olarak ödev konunuzu belirlemede sizlere yardımcı oluyoruz. Çalışmanızla ilgili birden fazla konu oluşturup size bildiriyoruz. ödev çalışmanızın konusuyla ilgili olarak danışman hocanızdan onay aldğınız gibi ön çalışma olan (outline) taslak çalışması sürecine geçmiş oluyoruz. Yada ödev konunuzu siz belirlemişseniz ve bu konuda danışman hocanızdan onay aldıysanız. ödev konunuzla birlikte gerekli olan detayları aşağıdaki formu doldurarak tarafımıza iletebilirsiniz. ödev konunuzla ilgili olarak ön çalışma olan (outline) taslak çalışması sürecinde profesyonel kadromuzla yanınızdayız.

Ödev Araştırma Metodu ve ödev taslağını oluşturma;

Ödev çalışmanızın taslağında bulunan bölümlerden biriside ödev çalışmanızı hazırlayacağınız araştırma metodu belirlemedir. (outline)Taslakta kısa ve öz bilgilere yer verilmektedir. Taslakta yer alan kısımlar;

  • Ödev çalışmanızın konusu
  • Ödev çalışmanızın araştırma metodu
  • Ödev çalışmanızın içindekiler kısmı
  • Ödev çalışmanızın geçici kaynakça bölümüdür.

Ödev Çalışmanız İçin Geçici Kaynakça Oluşturma;

Ödev çalışmanızda kullanacağınız 1-2 haftalık kaynak taramasıyla oluşturulan ve çalışmanızın içeriğindeki yerli-yabancı kaynakları gösteren ödev taslağınızın son kısmıdır.

Ödev Yazma Aşaması;

Ödev taslak kısmı tarafınıza gönderdikten sonra sizden geri bildirim beklenir. Geri bildirim olumlu yada olumsuz olabilir. Olumsuz olduğu taktirde taslak tekardan danışman hocanızın istediği şekilde tasarlanır ve bu aşama olumlu oluncaya kadar devam eder. Genellikle yaptığımız ödev taslakları ilk seferde kabul edilmektedir. Ödev çalışmanızın outline kısmıyla ilgili olarak sizden gelecek geri bildirim sonucu olumlu olması durumunda çalışmanızın yazım aşamasına geçilir. Ödev yazımı profesyonel kadromuz tarafından sağlanmakta olup sizin vereceğiniz süreye kadar tamamlanmak üzere hızlı bir şekilde kaynak taraması ve literatür taraması yapılarak titizlikle hazırlanmaktadır.

Ödev Yazımı Bittikten Sonraki Süreç;

Ödev yazımı sürecinin son aşaması tez yazımı bittikten sonraki süreçte sizden okulunuzun tez yazım formatı istenir ve hazırlanmış olan çalışmanız ödev formatınıza göre dizgilenerek son halini alır. Son hali size mail olarak gönderilir. ve sizin yapmanız gereken en son süreçte ödev çalışmanızı ciltleyip sunum için hazırlamaktır.