Araştırma ve Yazım Hizmetleri

//Araştırma ve Yazım Hizmetleri
Araştırma ve Yazım Hizmetleri2018-08-25T17:35:33+00:00
arastirma ve yazim hizmetleri

Sevgili Öğrenciler;

Kurumumuz 2003 yılından bu yana tez hazırlama, proje hazırlama, tez formatlama, lisans tez, yüksek lisans tez, doktora tez, tez çeviri, teknik çeviri, kitap çevirisi, kitap dizgisi, anket analiz, spss analiz, proje, bitirme çalışmaları, vb… gibi hizmetlerde konusunda hep ilkleri başarmıştır ve başarmaya da devam edecektir. Amacımız öğrencilere güzel bir eğitim dönemi geçirmelerini sağlamak. Tez literatür tarama, araştırma ve yazım konusunda profosyonel bir hizmet veren kurumumuz 2003 senesinden itibaren 30.000 üzerinde öğrenciye verdiği danışmanlık hizmeti ile öğrencilerin tek adresi olmayı başarmıştır. Sizde zaman kaybetmeden tek yapmanız gereken sitemize giriş yaptıktan sonra üst sağ bölümde bulunan iletişim bölümümüzdeki formu doldurmak olacaktır. Daha sonrasında yetkili arkadaşlarımız size konunuzla ilgili bilgi vermek üzere tarafınıza mail yada telefon numaranızdan iletişime geçeceklerdir.

Danışmanlık merkezimizden; Tez hazırlama, proje hazırlama, tez formatlama, lisans tez, yüksek lisans tez, doktora tez, yönlendirilmiş çalışma, slayt ile sunum, tez çevirisi, teknik çeviri, kitap çevirisi, kitap dizgisi, anket analiz, spss analiz, proje, bitirme çalışmaları, … gibi hizmetlerden faydalanabilirsiniz.

Neden Biz

Biz tezhazirlama.com olarak bu işin öncüsü, üniversite öğrencilerinin tek dostu, her zaman belli bir politika ve vizyon çerçevesinde ilerleyen ve hep daha ileriyi hedefleyen bir kuruluşuz.

Bizimle beraber daima ileriye yürümek isteyenlerin adresi……

Tez Araştırma ve Yazım Süreci

  1. Konu Başlığı Seçimi Yapılmalı
  2. Konuyla ilgili Kaynak Taraması Yapılmalı
  3. Kaynakların Özgün olması sağlanmalı
  4. Yazım aşamasına Başlamak için (İndex) oluşturulmalı

İçindekiler Kısmını oluşturduktan sonra yapılması gereken işlem yapılan kaynak taraması sonucu elde edilen kaynakların üniversitenin yazım formatına uygun bir şekilde tezin içerisine aktarılmasıdır. Yazım aşamasını bitiren öğrencinin yapması gereken diğer işlem tez formatlama aşamasıdır.

Tez Yazım Kurallarına Göre Düzenleme (Formatlama)

Tez formatlamanın amacı mezuniyet durumunda ki öğrencilerin bitirme ödevi veya tez çalışmalarında uyulması istenen düzen ve yazım kurallarıdır.
Genellikle ön lisans tez, lisans tez, yüksek lisans tez, doktora tez gibi çalışmalarda istenen formatlama işlemi her üniversitenin öğrencilere sunmuş olduğu tez yazım kılavuzunda yer almaktadır. Formatlama işlemleri ile ilgilenen ekibimiz bitmiş olan çalışmanızı kapak kısmından başlayarak kaynakça kısmına kadar olan dizgileme işlemlerini gerçekleştirecektir.
Başlık sayfası-İç kapak -Önsöz-Özet-İçindekiler-Şekiller-Tablolar-Semboller-Kısaltmalar dahil olmak üzere noktalama işaretlerinden tutunda sayfa düzeni, yazı tipi, yazı puntosu, sayfa numaralandırılması, satır aralıkları, şekiller(şekil numarası ile şekil hakkında açıklama şeklin altında yazılmalıdır. Tablolar (tablo sayısı ve ismi tablonun üstüne yazılmalıdır)metin içinde atıflar vs. düzenlemeler ele alınarak dizgileme(formatlama) işleminiz ekibimiz tarafından destek sağlanacaktır.
Tez dizgi ve formatlama ile ilgili işlemlerinizi iletişim bölümündeki formumuza doldurarak bize ulaştırabilirsiniz konuyla ilgili en kısa zamanda ekip arkadaşlarımız mail ya da telefon yoluyla sizlere geri dönüş bildiriminde bulunacaklardır.

Spss Analiz Uygulaması

Analiz Uygulamalarında birden fazla program mevcuttur. Fakat biz bitirme çalışması ve proje çalışmalarında öğrencinin istemiş olduğu program üzerinden bunları sağlamaktayız. Aşağıda belirttiğimiz 6 analiz programı genel olarak tez çalışmalarında sıklıkla kullanılmaktadır:

  1. Spss,
  2. AMOS
  3. Lisrel
  4. Minitab,
  5. R-Project,
  6. Eviews

İstatistiksel ve ekonometrik analizleriniz baştan sona kadar merkezimiz güvencesiyle yapılmakta ve eksiksiz olarak istenilmesi durumunda çalışmanıza entegre edilmektedir.

TEZ HAZIRLAMA HİZMET TALEBİNDE BULUNUN!