Hakkımızda

/Hakkımızda
Hakkımızda2018-09-05T13:02:59+00:00
  • tez hazirlama merkezi hakkinda

Tez Hazırlama Merkezi Hakkında

Tezhazirlama.com 2003 yılında doktora eğitiminin başında olan iki akademisyen tarafından kurulmuştur. Kurulduğu ilk günden itibaren sürekli gelişen bir anlayış çerçevesinde lisansüstü öğrencilerin tez dönemindeki araştırmalarına destek sağlamaktadır. İlerleyen yıllar içerisinde kadrosuna dahil ettiği yeni akademisyenler ile sürekli büyüyen firmamız, günümüzde sosyal bilimlerden tıpta uzmanlığa kadar geniş bir yelpazede hizmet vermektedir.

İşletmemizin genel hizmet politikası öğrencilerin %100 başarılı ve dolayısı ile memnun olması üzerine kurulmuştur. Her biri alanında uzman ekip üyeleri sayesinde sadece yetkin olduğu alanlardaki çalışmaları kabul etmek sureti ile tez hazırlama sürecinde tam donanımlı bir hizmet sunulmaktadır. Genel olarak öğrencilerin konu seçiminden başlayarak, tez sürecinin planlanması, literatür araştırması, veri analiz işlemleri ve savunma öncesi hazırlıklar da dahil olmak üzere tez hazırlama dönemine ilişkin tüm gereksinimleri profesyonel bir şekilde karşılamaktayız.

Biz Kimiz?

Tez hazırlama merkezi olarak uzmanlık alanımızdaki tüm çalışmalarda inovatif danışmanlık desteği sağlamak ve ihtiyaçlar doğrultusunda sürekli genişleyen kadro ile sektördeki güvenilir tez danışmanlık kimliğini korumak arzusundayız.

tezhazirlama.com ekibi olarak lisansüstü öğrencilerinin tez dönemindeki tüm ihtiyaçlarını proaktif çözümler üreterek karşılamak ve onları başarıya ulaştırmak temel felsefemizdir.

Dahil olduğumuz her bir projede araştırma konusuna ilişkin en özgün literatürü derlemekte ve doğru analiz teknikleri ile SCI dahilindeki dergilerde yayınlanma kalitesi taşıyan çalışmalar üretmekteyiz.

Dahil olduğumuz tüm projeleri %100 başarıya ulaştırmayı taahhüt ediyor, çalışmalarımızın başarısız olması durumunda ücret iadesi yapıyoruz.

Neler Yaparız?

Tez Hazırlama Danışmanlığı
Analiz Hizmetleri
İntihal Oranı Düşürme (Turnitin Raporu Sağlama)
Tez Dizgi/Formatlama
TEZ HAZIRLAMA HİZMET TALEBİNDE BULUNUN!

Tez Hazırlama Hizmet Çerçevemiz

Başarı Garantisi
Başarı Garantisi
Tez hazırlama merkezi olarak tüm çalışmalar için %100 mezuniyet garantisi vermekteyiz.
Özgünlük
Özgünlük
Çalışmalarımızı özgünlük kriterleri çerçevesinde yürütmekte, özgünlüğümüzü Turnitin raporu ile belgelemekteyiz.
Gizlilik
Gizlilik
Müşterilerimizin kişisel bilgilerini ve çalışma hakkındaki detayları asla üçüncü kişiler ile paylaşmıyoruz.
Profesyonel Kadro
Profesyonel Kadro
Her biri alanında uzman akademisyen ekip üylerimiz ile hizmet sağlamaktayız.